Fornite: Battle Royale çıkışı Pubg yapımcılarını Rahatsız etti !

Bildiğiniz üzere Epic games 26 Eylül 2017 çok yakın bir tarihte Fornite: Battle royale modunu ücretsiz bir şekilde piyasaya sürdü. Hatta oyunu ücret ödeyip alanlar için ücretlerini geri ödeyeceklerini duyurmuştu. Bu açıklamalardan sonra PUBG nin yapımcısı ve geliştiricisi olan Bluehole, oyunlarında Epic games in Unreal Engine (Epic games tarafından geliştirilen birinci şahs nişancı oyunların da kullanılan oyun motoru ) kullandıkları için uzun zamandır Epic games ile diyalog halinde olduklarını ve bu durumdan rahatsız olduklarını dile getirdiler.

fpsgametr.com

Bluehole Fornite: Battle Royale deneyimini kopyaladıkları düşündükleri ve Epic gamesin PUBG yi kullanarak reklam yaptıklarına inanıyor.

Fornite: Battle Royale duyurularının yapıldığı sayfada Epic Games PUBG , H1Z1 gibi Battle Royale oyunlarını çok sevdiklerini ve Fornite insanlara Battle Royale alanında yeni bir deneyim yaşatacağını açıklayan bir video paylaştı. Bakalım Epic games ile Bluehole bulundukları durumu nasıl çözecek hep birlikte göreceğiz.

Fortnite BATTLE ROYALE (GAMEPLAY ,NE KADAR? SİSTEM ? İNDİRME ?)

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here