Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle H1Z1 yönetiminin Eylül Ayı içindeki güncelleme hedeflerini ve düşüncelerini inceleyeceğiz.

Bugün, önümüzdeki birkaç ayda eşleşmeleri hızlandırıp neyi, neye göre harekete geçireceğini bizlerle paylaşmak isteyen H1Z1 ekibi ayrıca bizlere bir fotoğraf da bırakmış.

Amaç, yağmanın sıkıcı yönlerinden kurtulmak ve oyunu hızlandırmak için güç ilerlemesine (yeni zırh ve silahlar) ve araçlara daha fazla önem vermek.

Bu temel oyun ilkelerine dayanarak, tipik bir H1Z1 eşleşmesinin nasıl gerçekleşeceğini görebiliriz: Maç ilerlemeye devam ettikçe, birden fazla sandık aynı anda arenaya atılmaya başlayacak (sandıktan kast olarak airdrop).
Bu havadan düşen sandıklar, rekabette üstünlük sağlamak için arenada bulunan silahların iyileştirilmiş çeşitleri ile yüklü olacak.

Ayrıca ; Daybreak Game Şirketinin bir an önce Beta sürümden kurtulmak istediklerini açık ve net bir şekilde dillendirdiler.

Daybreak Game Şirketinin yapacağı hamleleri hep beraber ilerleyen günlerde daha net göreceğiz. Benim fikrimi sorarsanız şu dönem bu oyun için çok önemli ve kritik . Açık ve net bir şekilde ya batacaklar ya çıkacaklar diyebiliriz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here