League of Legends Tamamen Değişiyor

   Bu herkesi korkuttuğu gibi bizide korkuttu .
League of Legends 7.sezon arası inanılmaz değişiklik . Lol yeni sezonda farklı bir oyun olarak karşımıza çıkacağa benziyor.
Çok büyük bir değişime giden League of Legends ekibi ilk defa 1 Eylül 2017 tarihinde youtube League of Legends Türkiye sayfasından açıklama videosu paylaştı .Bu 7 . sezon ara döneminde şu ana kadar yaptıkları en köklü sezon değişikliği olucak . Eğer ne kadar köklü bir değişiklik olucak sorusunu merak eden varsa maddelerin bir kaçını sizinle paylaşıyım .
Level sınırı 30 dan 100 e çıkacak .
Rünler ücretsiz hale gelicek .( Mayıs sonundan bu gün kadar aldığınız bütün ip ler size mavi öz olarak geri dönücek )
Şampiyon şeçim ekranında artık kabiliyet sayfası gibi rün sayfası dizilebilicek . Buda rün sayfası almanın zorunluluğunu ortadan kalırıcak gibi . Rp ile satın aldığınız her 4 rün sayfası başına gizemli destansı kostüm hediye edilicek . Onun dışında her satın aldığınız sayfa başına 1500 mavi öz hesabınıza eklenicek .

Kabiliteyler değişicek

IP kalkıyor ve yerini mavi özlere bırakıyor .

Şampiyonlar artık mavi özlerle satılacak .

– Eski lol oyuncuları içinde üstünde birikmiş harcıyacak yeri kalmamış ıp li oyuncular için özel bir mağaza kurulucak .

– Her seviye atladığınızda kilidi açık bir sandık kazanıcaksınız .Sandıklardan neler çıkıyor 0-30 a kadar bol bol şampiyon ve kostümleri , mavi öz . Seviye 30 a kadar şampiyon kazanmaya yönelik , 30 dan sonrası ise 100 e kadar gelicek olan her sandıktan özel hediyeler çıkıcak . Çok detay vermemişler ama çok özel ve aşırı aşırı özel hediyeler vereceklerini açıkladılar .
İşin tuhaf tarafı daha değişikliklerin hepsinin bunlar olmadığı . Anlıyacağımız bu sezon lol çok heycan lı olucak .
İşte lol ekininin açıklaması ;

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here