Overwatch Cadılar Bayramı!

Overwatch etkinlik

Bildiğimiz gibi Overwatch ekibi tatilleri,bayramları,seyranları bir ’’event’’ haline getirmeyi kendilerine vazife bilmiş durumdalar. E haliyle bu gibi şeyler oyuncuların ilgisini fazlasıyla çektiği için bir ’’alan memnun,veren memnun’’ durumu oluşmakta.

Overwatch Cadılar Bayramı etkinliği Ne Kadar sürecek?

Bugünkü konumuz da 10 Ekim’de oyuna gelen ’’Halloween’’ yani Cadılar Bayramı etkinliği. Hatırlayabileceğiniz üzere geçen sene de bu tarihlerde yani Cadılar Bayramı’ndan bir kaç gün önce oyuna eklenip yaklaşık 3 hafta kadar oyunda devam eden bu etkinlik yine oyuncularla buluşturuldu. 10 Ekim’den 1 Kasım’a kadar sürecek olan bu etkinlikte bizleri bir çok yeni kozmetik beklemekte. Skinler, Highlight Intro’lar, Emote’lar ve daha bir çok şey. Üstelik geçen sene kaçırdığınız şeyler var ise bu etkinlikte onları da satın alabilir ya da şanslıysanız açtığınız kutuların içinde geçen senenin kozmetiklerini de bulabilirsiniz.

Bunlara ek olarak bir de bu etkinlik süresince oynayabileceğimiz Junkenstein’s Revenge adlı bir mod bizlere sunuluyor. Bu mod PVE olup modda AnaHanzo, McCree ve Soldier:76 kahramanlarını seçip oynayabiliyoruz fakat bu modun çeşitli zorluk seçenekleri var ve bu seçeneklere göre aynı zamanda WidowmakerZenyatta, Genji ve Torbjörn kahramanlarını da seçip oynayabiliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here