Rocket League Halloween etkinliği ne zaman başlıyor?

Rocket League Halloween etkinliği ne zaman başlıyor?

Cadılar bayramı yaklaşırken hepimizin merak ettiği sorunun cevabı açıklandı.Rocket League Halloween etkinliği ne zaman başlıyor? Etkinlik 16 Ekim Pazartesi günü başlıyor

Rocket League Halloween etkinliği detayları?

Rocket League’nin ilk Halloween etkinliği yayına hazır, bu da Rocket League’in yakında çıkacak olan etkinlik sistemine daha yakın, daha ürkütücü bir bakış açısı gelmesi anlamına geliyor!

Rocket League Halloween etkinliği ne zaman başlıyor

Etkinlik Parası ve Gerçek Para arasındaki fark

Etkinlik sistemimiz, ilk kez Candy Corn olmak üzere, sınırlı bir süre para birimi getiriyor! Kazanmak için yapmanız gereken tek şey Online Maçları oynamak (ve tamamlamak). Candy Corn’i kullanmak için, ana menü ekranında ‘Özel Etkinlik’ düğmesini tıklamanız yeterlidir. Buradan, Halloween Öğeleri, anahtarları ve Kilitli “Haunted HallowsSandıkları talep etmek için kazandığınız  para ile her şeyi yapabilirsiniz.

Candy Corn, Etkinlik süresince harcanabilir ve Haunted Hallows bittikten bir hafta sonra sona erecek, ancak endişelenmeyin – Candy Corn ile satın alınan ürünler etkinliğin sonunda sona eriyor ve sonsuza dek envanterinizde kalacak!

* Not: Candy Corn ile satın alabileceğiniz bağımsız ürünler ‘Haunted Hallows‘ Kasasında mevcut olanlarla aynı DEĞİLDİR!

Rocket League Halloween etkinliği ne zaman başlıyor anahtarlar

Anahtarlar

AnahtarlarRocket League’de kutuların kilidini açmanın en yeni yoludur ve oyundaki herhangi bir kutu için kullanılabilir (Event kutuları dahil). Anahtarları almanın tek yolu onları Candy Corn’la satın almaktır. Ancak unutmayın: Anahtarların kullanımı ile kilitli herhangi bir Kasa Eşyası satılamaz olacaktır . Kilitli olmayan bir maddeyi değiştirmek istiyorsanız, normal bir Anahtar kullandığınızdan emin olun.

Rocket League Halloween etkinliği ne zaman başlıyor kasarlar

ETKINLIK KASALARI

Yeni ‘Haunted Hallows’ Etkinlik Kasalarımız Haunted Hallows olayı sırasında kullanılabilir ve bunları almanın üç yolu vardır. Her zaman olduğu gibi, bazı Online Maç’tan sonra yeni bir sandık açabilir ve Candy Corn‘ı kullanarak sandığı da satın alabilirsiniz. Her iki durumda da, Kasayı Bir Anahtarla veya Bir Etkinlik anahtarı ile açabilirsiniz. Ayrıca, Anahtarları satın alma şeklinize benzer şekilde doğrudan Etkinlik Kasaları satın almanıza izin veriyoruz ve satın alınan ‘Haunted Hallows’ Kasasında kilidin açılması için bir Anahtar veya Decryptor gerekmeyecek.

Son olarak, Haunted Hallows Etkinlik Kasaları sonraki Cadılar Bayramı için güncellenmeyecektir. Bu kasalarından birini açmak için bir yıl beklemeye karar verirseniz, bu kasada yine aynı potansiyel öğe bulunur ve bu etkinlik sırasında olur.

Haunted Hallows olayı, 16 Ekim Pazartesi günü PDT’de bu Pazartesi günü yuvarlanmaya başlar, bu nedenle biraz Candy Corn kazanmaya hazır olsun.

Haunted Hallows Etkinlikleri Başlangıç ​​Saati

  • 16 Ekim Pazartesi günü saat 17: 00’de PDT (17 Ekim’de saat 18.00 EDT / CEDT)

Haunted Hallows Etkinliği Bitiş Saati

  • 6 Kasım Pazartesi günü saat 10.00’da PST’de (13:00 EST / 7pm CET)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here