YENİ DUST 2 HARİTASININ TÜM RESİMLERİ VE İÇERİĞİ YAYINLANDI! ( YENİ KARAKTER)

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle yeni dust 2 haritasının en kapsamlı içeriklerini paylaşacağız.Yeni Dust2 haritasını ilk siz oynamak isterseniz. CSGO beta moda nasıl geçilir? yazımızı okuyarak yeni Dust2 haritasını oynayabilirsiniz.

YENİ DUST 2 HARİTASI NE ZAMAN GELİYOR?
YENİ DUST 2 HARİTASI NASIL OLACAK?

İsterseniz bunun cevabını Valve’ ye bırakalım ve yeni konularına bir göz atalım;

Özenle hazırlanmış CS:GO haritalarından, Dust 2 ilk çıktığından beri klasik bir yapıda büyük bir değişime uğramadı. Harita, CS oyununun en çok oynanan(CS:GO denince akla gelen sayılı haritalardan olan) Dust 2 haritası olduğu için onu onurlandırmak istedik.

Haritada güncellemesi için şunları hedefledik:

1) Haritadaki oyuncularının görülmesini kolaylaştırmak ve arttırmak

2 )Hareket alanlarında takılma ve zorlukları minimize etmek

3) Görselleri modern teknoloji ile uyumlu hale yükseltmek

Dust 2 artık beta modunda mevcut olarak bulunuyor ve valve geri bildirimlerinizi bekliyor.

Aşağıdaki resimleri inceleyerek farkları daha net görebilirsiniz

B BÖLGESİ

 

ESKİ

YENİ

 

ESKİ

YENİ

Tünellerdeki koyu renkli lekeler, ufalanmış, yırtık bir çatı yoluyla doğal ışık ile aydınlatılıyor. B Bomba alanındaki parçalanmış otomobil, biraz daha hareket ettirilerek etrafında daha serbest hareket edinilebilmesi sağlandı. Duvarda ki kırılma, “Pencere” daha da genişletildi. Geçişlerde ki takılmalar ve  görüş açısı arttırıldı. Ayrıca İskele ve görüşünüzü engelleyen elektrik direkleri basitleştirildi. Böylece dikkat dağıtabilecek oyun detayları kaldırıldı.


 A BÖLGESİ


ESKİ

 

YENİ

ESKİ

YENİ

A bomba alanı(Longtaki) parçalamış otomobil etrafında ve üzerinde oyuncu hareketlerindeki düzenleme yapılarak sıkışmalar ve hareketsiz kalma giderildi. Böylelikle Molotof ile orada yakmak zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca sinir bozucu fizik temelli döküntü sahaları, yabani otlar ve kayalar gibi daha öngörülebilir statik detaylar değiştirildi. Oyuncuların daha iyi gözükebilmesi için arka duvarda koyu renkli kapılar kaldırıldı. Rafine bidonları düzeltildi. Ayrıca duvarda dikkat dağıtan görüşü engelleyen köşe su boruları ve lamba kaldırıldı.

 


MİD BÖLGESİ ( ORTA BÖLGE)

 


ESKİ

 

YENİ

Haritanın orta bölümünde ki karanlık köşe kampları ve alt tünel aydınlatması yükseltildi.Karanlık kapı girişi düzeltildi. Kapı yok edildi. Geçilmesi zor alanlar daha kolay geçilebilir hale getirildi. Böylelikle savaşmak için daha fazla zamanınız olacak.

ESKİ

YENİ

                               

SANAT

Dust 2 oyunu yaşlanmıyor gibi görünse de, sanatında biraz yenilenmeye ihtiyaç vardı. A Bomba alanında çarşı ve otel iken, haritanın B bomba alanı eski bir Kasbah restorasyonuydu. Doku çözünürlüğü dört kat arttı. Ve topluluk haritaları kullananlar için Kuzey afrika pervane seti kuruldu.Şimdi kötü haber şu ki 2 pizza salonu artık yok iyi haber yerini iki diş hekimliği ofisi aldı. Tesadüf mü? Tabi ki değil.

YENİ KARAKTER MODELLERİ

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here