Zamanda bir ileri bir geri giden Call of Duty sonunda tekrar köklerine geri dönüyor.

Bildiğimiz üzere 2. Dünya Savaşı ile başlayıp daha sonra Modern Warfare ve Black Ops 1-2 serisiyle modern savaşa, daha sonra resmen Star Wars moduna geçen (Black Ops 3‘ten Infinite Warfare’e kadar) bir zamanlar başımızı kaldıramadığımız COD, sonunda köklerine yani 2. Dünya Savaşı’na geri dönüyor. O klasik nefes kesici Call of Duty heyecanını,çatışmalarını gerçek bir 2. Dünya Savaşı oyununu özlemiştik ve işte karşımızda Call of Duty WWII!

Oyun için 3 tane mod tanıtıldı:

1- Tabi ki vazgeçilmez Call of Duty Single Player. Her zaman hikaye moduyla ön plana çıkan ve adeta gönüllerde taht kuran Single Player modunu son birkaç oyunu dışında beğenmeyen yoktur herhalde. CODWWII da son oyunların telafisini yaparak gerçekten güzel bir hikaye modunu bizlere sunacağına şüphe yok. Ee ne de olsa 2. Dünya Savaşı..

2- Hızlı,eğlenceli,akıcı Multiplayer Modu. Bir neslin nefesini kesen Modern Warfare Multiplayer ile büyük bir patlama yaşanmıştı fakat zamanda ileriye gitmesi biz oyuncuların çoğunu kendinden soğutmuştu.İşte şimdi bunun tam tersi olacak gibi görünüyor. Savaş cepheleri kimin daha iyi olduğunu göstermemiz için bir kez daha biz oyunculara bırakılıyor. Üstelik Overwatch oynayanların bileceği Payload maçlarına benzer yeni bir multiplayer modunun da geleceğini biliyoruz. Bu modun adı : War Mode.

3- Son zamanların revaçta olan Zombi Modu. Seveniyle,sevmeyeniyle arkadaşlarımızla bir olup zombileri avlayacağımız bir mod bize sunuluyor. Üstelik adı Zombies falan değil apaçık Nazi Zombies. Yani zombilerin kimler olduğunu rahatlıkla tahmin edebilirsiniz.

3 Kasım da çıkacak olan COD WWII Play Staiton 4 için betasını 25 Ağustos’ta sunmuştu. Yapılan açıklamalara göre PC için de bir beta tarihi konuldu. Bu tarih 29 Eylül. Sizi bilmem ama benim kulağıma M1 Garand’ın ”çinn!” sesi gelmeye başladı bile.

Single Player :

Multiplayer :

Zombie Mod :

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here