CS GO nun ZOR ZAMANLARI

13 Eylül de thetabetaplays yeni bir video çekmiş . Video içeriği bu aralar ele alınması gereken en önemli konulardan biriydi . CSGONUN DÜŞÜŞÜ .
Aramızdan abartıyorsun diyen varsa şu verileri payşalmak istiyorum onlarla. TOP GAMES anlık oyuncu değerleri. Bunun yanında birde twitch değerlerine bakalım . Csgo yu geçtim Dota 2 de geçmiş vaziyette pubg . Peki gerçekten bunun sebebleri ne ?


Bu resimde Toplam user rekorları .

Şimdi şu aşikar gerçekten pubg oyuncusunun büyük çoğunlugu csgo oyuncusundan oluşuyor . Tabikiyi izleyicilerde bu şekilde artık daha fazla pubg izleniyor . Aynı şekilde bu oyunculardan biride benim . Alışkanlıklarımız gerçekten değişti . Önceden 3-4 ele kadar csgo da rekabetçi atabilirken , artık günde bazen 1 oyun bazen hiç oyun atmıyorum .

Şimdi bunun sebeblerine bakalım . Eğer bana sorarsanız kesinlikle oyunda hack fazlasıyla çok be bu konuda iyi bir adım atılmadı . Daha önce vac dalgası felan ama hala önüne geçildiğini düşünmüyorum . E tabi sen şimdi bir maça giriyorsun . Maç yaklaşık 30-40 dk arası birşey sürüyor . Karşına hile gelebilir , takım arkadaşlarından biri trol çıkabilir yada daha kötüsü rus çıkabilir ve sen bu süreçte 30-40 dk boyunca bu durumu kabullenmek zorundasın çıkamıyorsun . Aynı şekilde çıksan ban yiyeceksin . Hadi diyorsun eve geldim bi rekabetçi atayım . Bunlarla karşılaşmak bi kere seni o an oyundan soğutan durumlar . O yüzden 5 te 5 girmedikçe rekabetçi atmak risk dolu bir iş .

Bunun dışında csgo oyun modları .Şimdi gerçekten aramızda csgo rekabetçi haricinde bir modunu oynayan arkadaşlar varmı . En fazla yapcağımız şudur . Rekabetçi atmadan önce ısınmak için 3dk diğer modlara bir girip çıkmışlığımız oluyordur . Oda artık atölye modları ile ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz .

Onun dışında ödüllendirme sistemi . Şimdi csgo da rekabetçi modunda ödül sistemi maçı kazanmak . E tabi üsteki olaylardan birinin başımıza gelmediğini varsayıyorum . Şimdi uzun sürelidir csgo oyuncusu iseniz . Rankınız az çok oturmuştur ve o ranktan çok hızlı iniş ve çıkış yaşamazsınız . Hatta 4-5 ay rankı hiç değişmeyen arkadaşlarımız var limitinin orası olduğunu düşünen . E rank atlayamayınca sana başarmışlık hissi kazandıramıyor buda oyunda doymuşluk hissi yaşatmıyor oyuncuya .

Oyuna yenilik gelme sorunu var . Ya oyuna haber geldi işte patch gelicekmiş büyük değişiklik olucakmış felan diye değişen tek şey eldiven oldu . Birde sanırım Hydra değişimi olmuştu oda çok kısa sürdü . Arada bi silahlara gelen değişiklikler var oda hepsine değil . Yani oyunda çok ciddi bir değişiklik olmuyor .

Bir diğer taraftan yayıncılarda yaptığı pubg yayınları . En neticede ne zaman yeni bir oyun patlasa mutlaka o oyunla birlikte yükselen yada yeni olup birden en iyiler arasına giren yayıncılar oluyor .Fakat pubg piyasa girdikten sonra bu işlerde değişti . Çünkü yeni eski demeden tüm yayıncılar doğal olarak yeni oyunu çektiler . Ve hala büyük bir çoğunluğu pubg oynuyor . Bu konuda ayıncıların büyük etkisi olduğu aşikar .

Tabiki bu anlattıklarımız değişmiyecek konular değil sadece oyuncularda tıpkı oyunlar gibi yeni akıma kendini kaptırıyor . Eski csgo yu özledik .

Şimdi yazıyı yazarken konuyu detaylı ele almış thetabetaplays kanalının yüklediği videoyu sizlerle paylaşıyorum.

Sizde yorumlara düşüncelerinizi iletirseniz çok sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here