Dauntless

Dauntless nedir ?

Dauntless Alfa testi 18 Ağustosta başlayan 2016 senesinden beri oynanış tarzı olarak Monster Huntera benzeyen bir RPG oyunu . Oyun çıktığı zaman free to play olarak karşımıza çıkacak . Fakat kapalı betası ücretli . Kapalı betasına katılmak için oyunun founder packlerini satın almanız gerekecek . Founder pack fiyatı en düşük packi 131 Tl .

Oyunun çevrimiçi co-op seçenekleri olucak . Oyun World of Warcraft ve aynı tür oyunlara benzeyen bir metası olan Dauntless. Daha hikayesi hakkında pek bir ip ucu vermedi . Bildiğimiz kadarı ile bize düşen görev yaratıkları alt edip . Bizim ve yaşadığımızın alanı şekillendirmek .Fakat grafik mekan mimarileri konusunda övgüleri fazlası ile hak ediyor .

 

Dauntless bize ne sunuyor ?

  • Oyunun içinde çok görkemli yaratıklar ,
  • Silah ve Zırh craftları (Ugradeleri) ,
  • Görevler ,
  • Oyun içinde combo kombinasyonları .

Oyun içinde sosyal alan diye tabir edilen Ramsgate bölgesi bulunuyor . Bu bölgede diğer oyuncularlar diyalog içine girebileceğiniz ve aynı şekilde Silahlarımızı , Kıyafetlerimizi geliştirebileceğimiz bir alan .

Oyunu incelerken yaratıkları gerçekten çok beğendim . Bu yaratıkların birbirinden farklı özellikte ve daha farklı zayıf noktaları bulunuyor. Sanırım hepsi bir efsane geçmişi olan yaratıklardan esinlenilmiş . Oyunda malesef sınıflar seçimleri yok . Fakat kullandığınız silaha göre farklı yetenekler ve combo sistemleri olucaktır . Aynı şekilde Savaştığınız yaratık ta farklı silahlarda daha zayıf kalıcaktır . Bunuda sanırım oyunu biraz tecrübe ettikten sonra daha iyi anlıyacagız .

fpsgametr.com

Dauntless sistem gereksinimleri ?

Phoneix Labs sistem gereksinimleri iin yaptığı açıklama şu şekilde . En düşük işlemci İntel core i5 gereksinimi Ram 4 Gb Ekran kartı Nvidia GeForce GTX 660Ti . Bu istedikleri gereksinimler oyunu düşük ayarlarında 720p oynanabilicek .

En Düşük ;
CPU : İ5
RAM: 4GB
WİNDOWS 7
720P DÜŞÜK AYARLAR

Önerilen ;
CPU : i7
Ram : 8GB
WİNDOWS 10
1080 P YÜKSEK AYARLAR

Dauntless ne zaman çıkacak ?

Oyun ne zaman çıkacak tam bir tarih malesef yok . 2017 sonlarına doğru Avrupa eş zamanlı Türkiyedede tam çıkış yapılıcağı söyleniyor.

CALL OF DUTY WWII KÖKLERİNE DÖNÜYOR . KONUYU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ .

İŞTE KARŞINIZDA Call of Duty WWII !!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here