Ghost Recon Wildlands PVP!

fpsgametr.com

Wildlands’in ilk trailer’ı çıktığı zamanı hatırlıyor musunuz? Herkes bi ‘Oha!Hemen gelsin!’demişti. Fakat hepimiz biliyoruz ki Ubisoft fragmanalara o kadar yükleniyor ki sonradan oyunu yapma aşamasına geldiklerinde yoruluyorlar herhalde.. Fragmanlarda beklentiyi zirveye çıkarıp oyun çıktığında biz oyuncuları hayal kıraklığına uğratabiliyorlar. Tabi ki bütün oyunları için aynı şey geçerli olmayabilir fakat bu konuyla ilgili genel konuşmaktan da çekinecek değilim. Herşey ortada sonuçta..

Bir bakıma Wildlands için de böyle oldu diyebiliriz ancak farklı bir şey daha var bu oyunla ilgili. Map güzel,oynanış güzel ve vuruş hissi EFSANE. Bunlar güzel yanları tabi ama bir yandan da şöyle ki: Map güzel ama boş,oynanış da güzel ama hep aynı şeyleri yapıyorsunuz ve vuruş hissi yine EFSANE… Şimdi en iyi ihtimali düşünürsek bu oyunu arkadaşlarınızla oynadınız, taktik yaptınız, çatıştınız. Tamam bu da güzel ama unutmayın ki hep PVE oynadınız ve çoğu zaman da aynı yaptığınız şeyleri tekrar edip durdunuz o kadar dolu ama boş bir mapte. Ve sonra ‘O’ an geldi ve oyunu bitirdiniz.. Ee yapacak bir şey kalmadı. Ne olacak şimdi?

Şimdi ne olacağını söyleyelim sevgili fpsgametr takipçileri. Şimdi belki de mapi dolduracak,hep aynı şeyleri yapmadan sizlere güzel bir oynanış sunacak ve her adam vuruşunuzda size adeta stres attıracak PVP modu! Buyrun beraber inceleyelim:

Santa Blanca, Unidad ve karşınıza çıkan diğer düşmanlarla kapıştıktan sonra, Ghost Recon Wildlands oyuncuları için, en zorlu düşmanlara karşı yüzleşme fırsatı doğuyor: diğer oyuncular! Ghost War(Hayalet Savaşı) PVP modu için Açık Beta, 21 Eylül ile 25 Eylül arasında tüm platformlara geliyor ve 19 Eylül’den itibaren indirme ve yükleme için hazır olacak. Ghost War modu full olarak bu sonbaharda ücretsiz bir güncelleme ile kullanıma sunulacak, ancak o zamana kadar bizi bekletmeyip aksiyona erken girmemiz için Beta sürümünü başlatacaklarını duyurdu Ubisoft çalışanları. Ghost War Açık Betası ’’3 olan kazanır’’ biçiminde ve respawn(yeniden canlanma) olmadan 4vs4 savaşılan bir Deathmatch olacak. Açık Beta toplam sekiz haritanın beşini içerecek ve modun son sürümünde üç kategoriye (Assault, Marksman ve Support) yayılmış 12 uzman sınıfın altısına erişeceğiz. Biraz da sınıflardan bahsedelim…

fpsgametr.com

Pointman, Assault kategorisine girer ve cephede önderlik etmek isteyen agresif oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Pointman’ın özel kabiliyeti supression(bir nevi sersemletme) ve flaş bombalarının etkilerine karşı pasif bir bağışıklıktır. Diğerleri, düşman ateşi veya bir flaş bombası yüzünden görüşleri bozulup körleşirken Pointman hiçbir şekilde bunlardan etkilenmez. Yüksek güçlü saldırı tüfekleri ile mükemmel bir cephanelik birleşince, Pointman’ın birebir çatışmalar için en iyi seçenek olduğunu görebiliyoruz. Fakat pek çevik olmadığı için temkinli davranıp açığa çıkmamanız önemli.

fpsgametr.com

Scout(İzci) Support(Destek) kategorisine girer ve bir yandan kabul edilebilir bir silah gücü sunarken diğer yandan son derece etkili bir keşif sağlar. Ana işlevi takımı için keşif sağlamaktır. Scout’un dronu, düşmanları takip etmede etkili bir araçtır ve ekibiniz için sürekli bir harita farkındalığı sağlamak için kullanılabilir. Özel yetenekleri, dronlarının düşmanın hareketini algılayacak ve bilinen son konumlarını gösterecek olan bir fonksiyonudur. Drone herhangi bir şeyi
nesnelerin içinden dahi algılayabilir.

fpsgametr.com

Keskin nişancılar Marksman kategorisine girer ve yüksek güçlü bir keskin nişancı tüfeği kullanır; bu silah, anında herhangi bir hedefi indirebilir. Keskin nişancılar uzun mesafeli saldırılarda üstünlük sağlar ve olası bir ölüm tehlikesine karşın uzak bir noktaya yerleşmeleri onlar için en iyisidir. Keskin nişancılar, tüm Marksman sınıflarının en büyük hasarı veren ’’bolt-action’’ tüfeklerini kullanabilir. Duvarlar bile Keskin Nişancıları durduramaz: onların eşsiz yeteneği, bir engelden geçerken hasarı azalmayan yüksek penetrasyonlu mermi kullanmalarıdır.

Wildlands PVP modu ses getirecek gibi. Siz ne dersiniz?

 

 

Rainbow Six Siege Blood Orchid Güncelleme (YENİ HARİTA , YENİ OPERATÖR) Görmek İstiyorsanız aşşağıdaki bağlantıya tıklayın .

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Blood Orchid Güncelleme Notları (YENİ HARİTA , YENİ OPERATÖR)

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here