Gigantic Gameplay (NASIL BİR OYUN , SİSTEM , İNCELEME)

Gigantic nedir ?

Smite , Paladins tarzı ama çok daha hızlı ve aksiyonu bol bir oyun . Çok tatlı grafiklere sahip olan oyun . 20 Temmuz 2017 açık beta free to play olarak Steamde yayınlandı . Oyuna genel bir bakış atarsak yeni oyuncular için grafikler çok karışık gelebilir öncelikle bunu söyleyelim . Oyunda aksiyon durmuyor . Maç başından sonuna kadar 1 dk durayım gibi bir seçeneğiniz yok .

Gigantic Gameplay

Oyun bireysellikten çok genelde team fight üzerine dönüyor . Çünkü oyun da tek bir koridor var . Anlıyacağınız haritaya tam bir kaos hakim .

Haritada A B C diye harflerle belirlenmiş bölgeler ve bize eşlik eden takımın Guardian (Koruyucusu) var . 2 Takımda oyun başında kendi bölgelerini alıyor ve bölgelere takım için yarar sağlayabilicek Atak yapan , Heal basan vs gibi işlevsel bir yaratık çağarıyorlar.

Oyunun genel amacı bölgeleri ele geçirip karşı takımın Guardianını yok etmek .

fpsgametr.com

Oyun içinde benim dikkatimi çeken şey Yeteneklerinizi güçlendirim aynı zamanda bölgelerinizi korumak için çağırdığınız yaratıkların seviyelerini arttırmak gibi teknik konuda onlarca detay var .

Gigantic Bize Ne Sunuyor ?

  • Kombo kombinasyonları
  • Her karaktere ait skill ve ulti kombinasyonu
  • Hızlı ve bol aksiyonlu team fightlar
  • Karakterlerinizin seviye gelişimi ve yetenek gelişimi

Gigantic Sistem Gereksinimler
Minimum Gereksinimler

İşletim:Win xp 32
RAM:1 GB
CPU : Core 2 Duo E4400 2.0GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
Nvidia Ekran kartı: GeForce FX 5950 Ultra
Amd Ekran kartı:Radeon 9500 Pro
Depolama alanı: 10 GB

Gigantic Son Olarak 

Genel olarak bakarsak . Oyuna kötü diyemeyiz . Özellikle Paladins türü oyunları sevenler varsa kesinlikle öneriyoruz . Fakat oyunun oynanış kısmı basit fakat teknik kısmı biraz karışık zaman harcamanız gerekiyor . Oyun Türkiyede yayınlanmasının üstünde 3 ay a yakın bir zaman oldu sanırım Türkiyede çok tutmadı . Bana sorarsanız Paladins i tercih ederim . Hem oynanış hemde daha fazla oyun modu açısından .

 

Hayatta kalma oyunlarını sevenler için Ücretsiz LAST MAN STANDİNG

ÜCRETSİZ HAYATTA KALMA OYUNU OYNAMAK İSTEYENLER BURAYA ! ( LAST MAN STANDING )

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here