CSGO ÇİN SKİNLERİ ve GARİP YASAK

Cs Go Çinde Garip Skin Yasağı .

 

fpsgametr.com

Merhabalar fpsgametr takipçileri . Csgo Perfect World Organizasyonu ile Çin e Csgo yu getirdi . Ve aynı zamanda tüm Çin vatandaşlarına oyunu ücretsiz bir şekilde verildi. Çin vatandaşı olduğunuza dair bilgilerinizi Valve ile paylaşma şartı ile başvurursanız oyun size ücretsiz olarak veriliyor . Ama diyelim Çin vatandaşısınız. Ve bilgilerinizi Valve ile paylaşmak istemiyorsunuz . Böyle bir durum olursa bu vatandaş Csgo yu ücretli bir şekildede alabiliyor .

Tabi bildiğiniz üzere söz konusu Çin ise entresan olaylar bitmiyor . Garip bir sansür anlayışı olduğunu zaten biliyoruz . Kuru kafa yasakları vs olduğu için skinler üzerinde bir çok değişiklik yapılmış .

Ee tabi herkesin kafasına şöyle bir soru gelebilir. Çindeki skin marketi ile Steam üzerindeki normal market ortakmı olucak . Eğer öyle bir durumlar karşılaşırsak Csgo skin değerleri düşeceği kesin . Neticede 1.5 Milyar nüfusu olan bir ülkeden bahsediyoruz . Kutu açımları vs ler çok tuhaf tablolar görülür . Ama Çin in ayrı bir sunucusu olduğunu ve onlarla oynayamayacağımız gerçeğini düşünürsekde pazarı ortak yapmayacaklarını tahmin ediyorum .

Skinlerin Global ve Çin versiyonlarını yanyana koyarak aradaki farklarını gösteren bir video yayınlanmış . Buyrun video .

CSGO SKİNLERİNİ NE KADAR İYİ BİLİYORSUN TESTİNİ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN AŞŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN. KENDİNİZİ ÖLÇÜN .

CS GO SKİNLERİNİ NE KADAR İYİ BİLİYORSUN ? #3

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here