İşte Overwatch’a yeni gelen map: JUNKERTOWN!

İsminden de anlayabileceğiniz üzere ’’Junkrat’ın mekanı’’ diyebileceğimiz bir map ile karşı karşıyayız! Ağustos ayının sonlarında kısa videolar halinde azıcık ucundan tanıtılan yeni map artık gün yüzüne çıkmış bulunmakta. Dilerseniz hemen konuya geçelim:

Junkertown, Overwatch’daki yerlerden biridir ve bir ’’Escort’’ yani ’’Payload’’ haritasıdır.

fpsgametr.com

Hikaye:

Yok edilmiş bir omniumun kalıntılarından inşa edilen Junkertown, şimdi Cutthroat Queen (Cani Kraliçe)’nin öncülüğünde ’’Junkers’’(Hurdacılar) olarak bilinen yasadışı bir toplayıcı grubunun evidir. Omniumun iskeletini yağdan arındırmadıkları zamanlarda, Junkers, Scrapyard(Hurdalık) denilen zafer ve zenginlik için savaşılan büyük bir gladyatör alanında deşarj olmak için kozlarını paylaşırlar.

fpsgametr.com

Oynanış:

Bu haritadaki ’’payload’’ Junkrat ve Roadhog’un hazine ve bomba koleksiyonudur. Atak yapan takım bu koleksiyonu Kraliçe’nin tahtına kadar götürmelidir.

fpsgametr.com

Arka Plan:

Junkertown, Avustralya’da bulunan kirli, tehlikeli, sert, kaotik bir yerdir. Avustralya omniumunun kalıntılarından inşa edilmiştir. Kasabanın girişi, bekçi kulesi ile güçlendirilmiş bir geçittir. Junkertown’da bir kasabadan beklenilebilecek olan birkaç şey tabi ki mevcuttur, tamir dükkanları,barlar,dövme atölyeleri vb.

Map 19 Eylül’de Overwatch’a dahil olacak.

Junkertown:

 

 

 

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here