fpsgametr.com

PUBG 79 KİLL 

Herkese merhaba fpsgametr takipçileri . Yazı okuyan arkadaşların çoğu hadi be , nasıl olur gibi içten içe bir geçirmiştir . Başlık çarpıcı olduğunun farkındayım ama yaşanan olay başlığı sonuna kadar hak ediyor . Hatta yazıya tıklamadan aranızda hack olduğunu düşünende bile vardır .

Şimdi konuya geçelim . PUBG SparkTV Moments kanalının son attığı bir videoda sunucu yüzünden oyuna bağlanamayan 79 kişi ile Duo giren 2 arkadaş aynı yere düşüyor . Tam bir afk avı . Bluehole afk avını ne kadar engelliyeceğini söylesede daha bunun için bir adım atmadı . Videoda öldürme süreleri çok uzun olucağı için öldürme bölümler ve adamlar öldükten sonra gelen BP alınmamış . Fakat hepimizin aklından şu geçiyordur , bu arkadaşlar kaç BP kazandılar .

Bunu göremediğimiz için söyle bir hesap yaptık . Bu arkadaşın başına gelen olayın soloda ve 1 . olduğunu varsayarsak . 1. Ödülü 810 BP + 79 KİLL ÖDÜLÜ 1580 BP + HİT BONUS 1500 BP (YAKIN) 3890 BP yakın bir rakam alıcaktı . 79 Kille kıyas yaparsak çokta sayılmazmış.

Videoya geçelim

PLAYERSUNKNOWNS BATTLEGROUND’S REHBERİNE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ .

‘’PLAYERSUNKNOWNS BATTLEGROUND’S’’ HAYATTA KALMAK İÇİN SEÇİMİNİ YAP

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here