Capcom, 16 Ocak 2018’de tüm dünyada Street Fighter V: Arcade Edition’ın çıkacağını duyurdu. Bu  versiyon çok talep edilen Arcade modu ve ona ek olarak Street Fighter’ın 30. Yılı nedeniyle oyunculara sunmak istediği çok daha fazla yeniliği içeriyor.

Street Fighter V: Arcade Edition Sezon 1 ve Sezon 2’deki tüm 28 karakter için de geliyor. Ama aynı zamanda henüz açıklanmamış olan bir karakter daha var ki onun da yakında duyurulması bekleniyor.

Peki Arcade Edition’daki bazı ayrıntılar neler?

Her maçta çeşitliliği arttırmak için, tüm karakterlerde maç başlamadan önce seçebileceğiniz ikinci bir V-Trigger olacak. Extra Battle modu, yeni V-Trigger hareketleri, galeri ve arayüz değişiklikleri olacağı şu ana kadar verilen bilgiler arasında. Bu yeni eklemelerle ilgili daha çok bilgi ise Ocak ayına yaklaştıkça duyurulacak.

Nasıl Arcade Edition sahibi olunacak?

Eğer halihazırda Street Fighter V sahibiyseniz, başka herhangi bir satın alım yapmaya gerek kalmadan Arcade Modu, Extra Battle Modu ve diğer özelliklere SAHİP OLABİLECEKSİNİZ. Tek yapmanız gereken güncellemeyi indirmek olacak.

Eğer Street Fighter V sahibi değilseniz, Street Fighter V: Arcade Edition fiyatı, yukarıda bahsedilen tüm özellikleri içerecek şekilde 39.99$ olacak.

 STREET FIGHTER V: ARCADE EDITION TRAILER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here