Twitch’de En Çok Takipçisi Olan 10 TÜRK YAYINCI

Evet arkadaşlar Twitch de en çok takipçişi olan 10 Türk yayıncıyı ve kaç takipçisi oldukları en güncel hali ile burdan bakabilirsiniz .

1 Zeeoon- 602 bin

Zeoon namı değer neco ismi Necati Akçay . 20 yaşındaki yayıncı şuanda türk twitch yayıncıları arasında en çok takipçişi olan yayıncı . Tamı tamına 602 bin takipçisi bulunuyor .

2 jahrein – 487 bin

Jaho gerçek ismi Ahmet . Almanyada biyokimya ve moleküler fizik okuyor . 23 yaşında .

3 unlost – 412 bin


Hepimizin Half-Life videoları tanıdığımız bir yayıncı . İsmi Cantuğ Özsoydur . Son senelerde ismini çok duyduğumuz bir yayıncı

4 wtcnn – 401 bin

İsmi Ferit Karakaya . 24 yaşında ve profesyönel lol yayıncısı olarak başlamış . Şuan kanalında her türlü oyunu oynayan eğlenceli bir yayıncı .

5 levo – 315 bin

Namı değer Allah diyen Riven lakaplı yayıncı . 26 Yaşında. Levo genelde lol de riven karakteri ile solo da olduğu için böyle bir espirili hitap çıkmış ortaya .

6 PİNTİPANDA – 313 bin


Gerçek ismi Tuna Akşen olan yayıncıdır . En sevdiğim ve kaliteli içerik üreten yayıncılar arasında olduğu kesin .

7 dkoseoglu – 284 bin


İsmi Duygu Köseoğlu dur . 2014 senesinden beri youtube ve twitch de yayın yapan nadir bayan yayıncılarından biridir .

8 oxichampion – 248 bin

Gerçek ismi Kerim Bahadır Şekerdir . 2012 yılından beri yayın yapan eski yayınci diye tabir edebiliceğimiz twitch yayıncısıdır .

9 thaldrinlol – 227 bin


Gerçek ismi Berke Demir . Yaklaşık 4 senedir profesyönel lol oyuncusudur . Şuanda bildiğim kadarıyla Fenerbahçede oynuyor .

10 yokbeolm- 211 bin

Güneş bey lakaplı twitch yayıncısıdır . Nicki ne nereden geldi sorusu yöneltildiğinde her hafta halı sahaya çağıran arkadaşına verdiği cevap ağzına takılması sonucunda çıktığını söylemiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here