Nedir bu Black Squad?

Oyunun steam üzerinden free to play olarak oynanılabilmesinin dışında pay2win mantığının uzaklarında olması sevindirici bir haber.

Black Squad fps mantığını güzel kavramış. Oynayan oyuncu sayısı yabana atılacak gibi değil.

Şuan için Clan wars, Deathmatch , 5v5 , 8v8 vb. modları bulunmakta. Oyunda rank sistemi, rütbe tarzında ilerliyor.

Her rütbe atladığınızda 15.000 gold ve 100 Medal veriyor. Gold ile silah alabiliyosunuz. Medal ile ise biraz daha gelişmiş silahlar, bıçaklar alabiliyosunuz. Medal para ile satılmıyor. Yani eğer bir ak47 silahına sahip olmak istiyorsanız, oyunu oynamak zorundasınız.

Medal ile satılan silahlar ortalama 2500 medal değerinde. Yani oyuna sıfırdan başladıysanız ertesi gün bir medal silahına sahip olabiliyorsunuz.
Oyunun optimizasyonu hiçte fena değil.

Oyunun şu an için gözüme çarpan tek sıkıntısı oyun içi sesli konuşma iletişimi. Bence free to play oyunları arasında kesinlikle denenmesi gereken bir oyun.

KISSADAN HİSSE BLACK SQUAD

-Para yatırmadanda oyunda iyi olabileceğiniz bir oyun.

-Rank sistemi yok sadece rütbe var yani sılver gold felan değilde binbaşı onbaşı gibi.

-Silahları eşitlemişler( yani ak47 çok fazla hasarı var ama atış hızı yavaş SIZMP adlı silahın hasarı az ama ateş hızı fazla yani biribirlerini dengeliyolar)

-Ek olarak envanterine katabileceğin bir şey yok(zuladaki gibi hızlı çekmedir hızlı doldurmadır bunlar yok)

-Hile konusunda emin değilim ama 100 kişi içinde 1 yada 2 kişide vardır.

İndirme linki soran arkadaşlar var . Mağaradan yeni çıkan arkadaşlar için steam hesabı oluşturup ; http://store.steampowered.com/app/550650/Black_Squad/ linkinden oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here