Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Steam üzerindeki çok ilginç bir oyun hakkında konuşacağız. Normalde savaş , spor yada buna benzer tarzlarda görmeye alışık olduğumuz oyun platformunda gerçekten ilginç bir yeri olan Comedy Night , çoğu yayıncının da ilgisini çekmeyi başarmıştır.


İsterseniz sizlerle Comedy Night nasıl bir oyun hep beraber inceleyelim ;

Öncelikle oyunun konsepti bir bar ortamında geçmektedir ve bar ortamı ile beraber bir sahne sizi bekliyor olacak . Yazılımsal boyutuna bakacak olursakta lobi lobi ayrılmış odalar bulunmaktadır ve bu odalara katılım sağlayıp bar koltuğundaki yerinizi almış oluyorsunuz.


Daha sonra lobideki katılım sağlandığında oyun başlamış oluyor. Başladıktan sonra bar içinde bulunduğunuz insanlar tek tek sahneye çıkarak , bu sahnede sesli bir şekilde şarkı söyleyebiliyor , hikaye anlatabiliyor veya başından geçen komik olayları lobideki insanlara aksettirebiliyor. Bu esnada sizi izleyen insanlar beğendiğini dile getirip sizi alkışlayabiliyor veya yaptığınız şeyi beğenmediğinde sizi yuhlayabiliyor. Eğer fazla yuhlama gelirse sahneden inmek zorunda kalıyorsunuz ve yerinizi başka insan alıyor.


Bana sorarsanız alışıla gelmiş oyunlardan ziyade büyük farklılıklar yaratabilecek bir oyun ve bu farklılığa nazaran Steam platformundaki fiyatı oldukça ucuz. Kesinlikle denemenizi öneriyorum.

 Comedy Night Steam Fiyatı : 10.00 TL

Comedy Night Fragmanı :

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel or AMD 2.2 Ghz (dual-core)
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 or Radeon HD 7690M XT DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX®-compatible

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here