2017 nin en çok sevilen oyunu Divinity: Original Sin 2 

Herkese merhaba fpsgametr takipçileri . Global olarak kullanıcı puanlarına göre 2017 senesinin en çok beğenilen oyunu Divinity: Original Sin 2 seçildi. Divinity: Original Sin 2 geliştiricisi Larian Studios . Oyun PC, XBOX360 ve PS4 platformlarında oynanabilecek.

 

Divinity: Original Sin 2 Nedir ? 

Divinity ilk oyununun devamı şeklinde gelen 14 Eylül 2017 de beta dan çıkan Arpc  ve RYO (Rol Yapma Oyunu) oyununu dur. Divinity: Original Sin 2 kesinlikle oyun sesleri olarak bir devir başlatacak şekilde ses grafiklerine önem verdiği için Arpc oyun tutkunlarını derinden etkilemeyi başardı.

fpsgametr.com

 

Divinity: Original Sin 2 Gameplay

Divinity: Original Sin 2 genel olarak baktığımızda içerik olarak mükemmel . Karakterler seçimlerinden, Görev diyaloglarında karakterlerin özelliklerine göre ikna etme yada orda katledebilme, alışveriş, rüşvet, combatlar, pvpler ve herşey.

Divinity: Original Sin 2  oyunu farklı ırk ve o ırkların farklı yetenekte olan karakterlerinden oluşuyor. Karakterlerin başına gelen farklı hikayeler, her karakterin özelliğine göre diyalog akışları, hayvanlarla konuşabilme gibi yetenekler, karakter seçiminde seçtiğiniz müzik aleti vs, çok derin ve uzun soluklu bir deneyim yaşatıyor bize Divinity: Original Sin 2.

Fakat oyunda hoşunuza gitmeyecek bir haberim var. Oyunun şuanda Türkçe desteği mevcut değil buda ingilizce seviyesi iyi olamayan biri için hikayede bazı karmaşıklaşmalara yol açabilir. Fakat yakın zamanda dil desteğinde de adım atacaklarını dile getirdiler .

Divinity: Original Sin 2 Bize Ne Sunuyor ?

  • Diyalog seçimlerinde farklı olay akışı.
  • Ortam elementlerini kullanma ( Mesela yerde su var, yıldırım yeteneğizi kullandığınızda elektrik çarpması gibi)
  • Muhteşem ses efektleri ve ortam grafikleri .
  • Karaktere özel yetenekler.
  • Multiplayer oynama .
  • Çeşitli oynanış modları.
  • Zengin Hikaye.
  • Pvp
  • Combatlar

 

  • fpsgametr.com

Divinity: Original Sin 2 Ne Kadar ? 

Oyun steam üzerinde başlangıç paketi 75 tl. Eğer Divine Edition satın almak isterseniz 99tl. Satın almak için steam sayfasına TIKLAYARAK GİDEBİLİRSİNİZ .

fpsgametr.com

Divinity: Original Sin 2 Modları 

2 kişi oynayabiliyoruz . Divinity ilk oyunundaki gibi, artık local hemde multiplayer mümkün yani artık 4 kişi de oynayabiliyoruz ve Online game seçenkleriniz arasında oynayabiliyorsunuz . Onun dışında pvp modu mevcut. (Arena gibi)

Bunun dışında bana göre en ilginç ve sıra dışı bir mod olan, kendi hikayeni oluşturup arkadaşlarınızla oynayabilme seçeneğiniz var.

Divinity: Original Sin 2 Sistem Gereksinimleri 

Minimum Ayarlar

CPU: Intel Core i5 or equivalent
CPU SPEED: Info
RAM: 4 GB
OS: Windows 7 SP1 64-bit or Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
EKRAN KARTI: NVIDIA® GeForce® GTX 550 or ATI™ Radeon™ HD 6XXX or higher
DİSK ALANI: 25 GB

Önerilen Ayarlar

CPU: Intel Core i7 or equivalent
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: Windows 7 SP1 64-bit or Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 or AMD R9 280

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here