Need For Speed Payback Müthiş Hikayesi ve Fragmanı Yayınlandı !

Need For Speed Payback Hakkında Genel Bilgiler


Need for Speed Payback
 geçtiğimiz Haziran ayının başında duyurulmuştu. Bir önce ki oyunda olduğu gibi yine senaryoya dayalı ve açık dünya oynanışa sahip bir oyun olacak Need for Speed Payback oyununun, bildiğiniz gibi üç farklı oynanabilir karakteri olacak. Bu zamana kadar yayınlanan fragmanların hemen hepsi hikayeye odaklı olsa da, yöneteceğimiz üç karaktere dair isimleri haricinde pek şey bilmiyorduk. Bugün ise en nihayetinde beklediğimiz fragman yayınlandı.

Need For Speed Payback Ne Zaman Çıkacak ?

Ghost Games tarafından geliştirilen oyun, 10 Kasım 2017 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Need For Speed Payback Ne Kadar Olacak?

Xbox Store, Playstation Store ve Origins(PC) üzerinden ülkemizde satışa sunulan oyunun indirimsiz etiket fiyatları platforma göre değişiklik gösteriyor. Origin(PC) üzerinden oyunun normal sürümü 238 TL olarak gözükür iken  Deluxe Edition sürümü ise 317 TL olarak gözüküyor.

Need For Speed Payback’ in Hikayesi Nasıl Olacak?

Hikayeye odaklı olarak yayınlanmış olan son fragman, yöneteceğimiz karakterlere odaklı olarak hazırlanmış. İsimleri Tyler “Ty” Ramirez, Jessica “Jess” Miller ve Sean “Mac” McAlister olan karakterlerimizin her birinin kendisince uzman olduğu bir kategori olacak.

Tyler “Ty” Ramirez (tişörtünde Rebel yazılı olan). Sokak ve Drag yarışlarında son derece uzman olan Ramirez için doğuştan bir yarışçı diyebiliriz. Yani oyundaki yarış kategorisinden bir görev yapmak isteyeceğimiz zaman, kontrol edeceğimiz karakter Tyler olacak.

Jessica “Jess” Miller, Wheelman görevlerindeki karakterimiz olacak. Kendisi zamanının çoğunu yüksek riskli, ama başarılı olduğunda yüksek ödüllere konduğu görevlerle harcıyor.

Sean “Mac” McAlister The Showman görevlerindeki adamımız olacak Sean, önceden tahmin edilemez ve göz alıcı bir tarza sahip. Off-Road ve Drift konusunda uzman olmasının yanı sıra, ne keskin dönüşlerde tereddüt ediyor ne de bir şeylerden korkuyor.

Need for Speed Payback oyununun senaryosu boyunca, The Racer, The Wheelman ve The Showman görevlerimiz olacak olsa da, aynı zamanda da  Blockbuster görevlerimiz olacak. Bu görevler de The House örgütünü bertaraf edebilmemiz için bize bir hayli yardımcı olacak. Bu kategoride yer alacak olan görevlerden bir tanesini EA Play 2017 etkinliğinde görmüştük: Highway Heist (Otoyol Soygunu).

 

 

Karşınızda Need For Speed Payback Hikaye Fragmanı

Need For Speed Payback Sistem Gereksinimleri Nedir?

 

720p 30fps Minimum sistem gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 7 ya da yukarısı
CPU: Intel i3 6300 @ 3.8GHz ya da AMD FX 8150 @ 3.6GHz
RAM:6 GB
Hard Disk: 30 GB
Ekran Kartı: NVDIA GeForce GTX 750 Ti ya da GTX 1050,
DriectX: 11 uyumlu ya da eş değer

1080p 60fps Tavsiye edilen sistem gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 10 ya da yukarısı
CPU: Intel i5 4690K @ 3.5GHz ya da AMD FX 8350 @ 4.0GHz
RAM: 8 GB
Hard Disk: 30 GB
Ekran Kartı: NVDIA GeForce GTX 1060 ya da eş değer
DriectX: 11 uyumlu ya da eş değer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here