Merhaba fpsgametr takipçileri bugün sizlerle gelişinin duyrulduğu günden bu yana bir sürü eleştiriye maruz kalan , bir yandan da gelişinin strateji severlerin büyük bir bölümünü sevindiren bir oyundan bahsedeceğiz.

Öncelikle ilk oyunu çıkararak hem Total War hemde Warhammer severlerin ilgisini çekmeyi başaran Total War : Hammer II ,  oyun duyurulduğu andan itibaren Steam den çok satanlar listesindeki yerini almayı başardı. Sega Şirketinin yapımcılığını üstlendiği bu oyun 28 Eylül günü oyun severlere kapısını açacak.

 

Bilmeyenler için ; NEDİR BU TOTAL WAR HAMMER : II ?dediğinizi duyar gibiyim:

Total War Hammer iki aşamadan oluşan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.
Birinci aşamasında diplomasi , devlet yönetimi ve savaş öncesi hazırlıklarınızı yapıyorsunuz.  İkinci aşamasında  ise savaş alanlarına inmeye başlıyorsunuz. Orta cağlarda geçen bu oyunun diğer strateji oyunlarından ayrılmasının sebeplerinden bir tanesi , geniş dünya haritası ve gerçek zamanlı strateji ögeler içermesi oluyor. Bir nevi satranç diyeyim ben sizlere. Gerçekten kaliteli bir strateji oyunu arıyorsanız doğru adrestesiniz diyebiliriz.

Fiyat , performans noktasına gelirsek oyunun 2. Serisi olan TOTAL WAR HAMMER : II şuanda önsatışta ve fiyatı 150 TL . Gerçekten diyorsanız ki ben strateji oyunlarına bayılıyorum ; bu oyunu almanızı kesinlikle öneriyorum fakat oyunu gerçekten merak ederek almayı düşünüyorsanız bir önceki sürümlerini deneyip , beğenirseniz şayet bu sürümü almayı düşünebilirsiniz.

Steam Çıkış Tarihi : 28 Eylül ( Almak isteyenler için ön satışta)
Steam’deki Fiyatı : 150 TL
Oyunun Resmi Cinematic Trailer’ı :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here