WWE 2K18 KARŞINIZDA (ÖN İNCELEME)

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere WWE 2K18 ne zaman çıkacak, nasıl bir oyun, fiyatı ne kadar olacak? bu konular hakkında ön bilgilendirme yapacağız.

Öncelikle yeni çıkan 2K Games’ in oyunlarına baktığımızda gerçekten büyük bir düşüş görsekte
(NBA 2K18 rezaletti) bu oyun için aynı şeyleri söyleyemeceğiz. Yeni paylaşılan görsellere göre grafiksel ve sunum olarak güzel bir iş çıkaracağını düşündüğüm WWE 2K18 meraklıları tarafından da bu hususlarda geçerli notu aldı.

DEĞİŞEN/DEĞİŞMEYEN ÖZELLİKLER :


Kıyafet fiziklerine karşılık olarak 2K Games bu sene güzel birkaç özellik ekledi ama oyuna. Bu özelliklerden ilki, dinamik kıyafetler. Mesela, The Undertaker eğer çok uzun süre güreşirse, otomatik olarak kıyafetinin üst kısmını çıkartıyor. Buna benzer olarak aynı şeyi Jason Jordan da yapıyor. Bu oyuna güzel ve küçük bir eklenti olmuş.

Yüzünde boya olan bazı güreşçilerin bu boyaları da zaman geçtikçe dökülüyor. Bu da çok olumlu bir yenilik. Buna bağlı olarak, karakter düzenleme ekranında istersek yine bazı güreşçilerin yüz boyalarını çıkartabiliyoruz.

Genel oynanış mekanikleri geçen yıla göre fazla bir farklılık barındırmıyor.

Şuan için fazla bir bilgi paylaşılmayan WWE 2K18 ile alakalı bildiklerimiz maalesef ki sınırlı.

WWE 2K18 öncelikle 13 Ekim 2017 tarihinde oyunun özel sürümünü satın alanlara sunulacak, ardından da resmi çıkış 17 Ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilecek.

WWE 2K18’ in fiyatı Steam’ de 189.00 TL den alıcısını beklemeye başladı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here