1)Pubg ( Playerunknown’s Battleground’s) (2017)


Steam‘i yıkıp geçiren , her geçen gün yeni bir rekora imza atan PUBG oyununun artık biz anlatmaktan bıktık fakat o rekor kırmaktan bıkmadı. Listenin 1. Sırasında tahmin edeceğiniz üzere PUBG oyunu yer alıyor.
PUBG Fiyatı: 69.00 TL

PUBG Detaylı İnceleme için Tıklayınız

2)BattleRite (2016)

Geçtiğimiz Aylarda Steam de en çok satılan oyunlar sıralamasında 1. sırayı alan Battlerite, yapımcıları da dahil çoğu kişinin beklemediği bir başarı elde etti.Oyun diğer MOBA türünden farklı bir işleyişe sahip.Normalde çoğu MOBA oyunlarında adım adım karşı tarafın sahip olduğu kule,bina vb. şeyleri yıkarak ilerliyoruz ve en son darbeyide yine bir yapıya yapıyoruz. Battlerite ise bunlardan farklı sadece PvP odaklı bir oyun.Yani kısacası sadece diğer oyuncularla kapışıyorsunuz.Oyunun kendine özgü sıkmayan bir yapısı var.

BattleRite Fiyatı: 31 TL ( 03 Ekime kadar 15.50 TL)

3)Insurgency (2014)

 

 

Battlefield ve Rainbow Six: Siege oyununun harmanlanmış hali diyebiliriz bu oyun için. Uzun zamandır en çok satanlar listesindeki yerini garantileyen bu oyun , çoğu fps oyunlarına taş çıkartır diyebilirim. Hele hele fiyatına gelirsek gerçekten ucuz ve insanları kendine çekiyor.
Insurgency Fiyatı: 2,70 TL

Insurgency Detaylı İnceleme için Tıklayınız

4)Total War : WarHammer II (2017)

Strateji oyunu dediğimiz anda ilk akla gelen Total WarHammer serisinin ikincisi Steam çok satanlara daha oyun ön satıştayken girmeyi başardı. Fiyat olarak biraz cep yaksada alınıp oynayabilinecek nadir strateji oyunlarından olduğunu düşünüyorum.
Total War : WarHammer II Fiyatı: 149.99 TL

Total War : WarHammer II Detaylı İnceleme için Tıklayınız

5)Late Shift (2017)

Oyun sektöründe yeni bir sınıf yaratan bu oyunun çekiciliği aslında çok farklı ve alışıla gelmiş savaş oyun modülünden oldukça dışarda bir oyun olmasıdır. Farklı ve zevkli bir amacı olan bu oyun çıktığından beri kendisinden övgü ile söz ettirmeyi başardı ve Steam çok satanlarda yerini aldı.
Late Shift Fiyatı: 21.00 TL

Late Shift Detaylı İnceleme için Tıklayınız

6)Comedy Night (2017)

Comedy Night oyunu çıkalı çok az olmuşken bile Steam platformlarında üst düzey bir ilgiyi toplamayı başardı. Yapısı ve insanları oyuna çekmesi bakımından diğer oyunlara göre büyük farklılıklar taşıyor. Ben hakkettiği değeri gördüğünü düşünüyorum.

Comedy Night Fiyatı: 10.00 TL

Comedy Night Detaylı İnceleme için Tıklayınız

7) Divinity : Original Sin 2 (2017)

Çıktığı günden bu yana Steam platformundaki yerini her geçen gün daha da netleştiren bu oyun ,  daha çok WOW(World Of Warcraft) , Knight Online türünde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Uzun zamandır bu tarz oyunlara hasret kaldık bana sorarsanız. Artık daha çok 5v5 oyunlarına ilgi ve alaka arttığından MMORPG ve RYO tarzı oyunlar daha çok geri planda kalmaya başlamıştı. Bu oyunun bu kadar tutulması bu tarz oyunların adeta ‘’ biz daha ölmedik ‘’ demesi gibi birşey oldu. Kesinlikle bu MMORPG oyunlarını seviyorsanız denemelisiniz.

Divinity: Original Sin 2 Fiyatı: 75.00 TL

Divinity: Original Sin 2 İnceleme İçin Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here