Merhaba fpsgametr takipçileri bugün sizlerle Steam üzerindeki en pahalı 10 eşyayı inceleyeceğiz. Biliyorsunuz ki Steam’in Pazar piyasası çok gelişmiş ve çok yüksek miktarların döndüğü bir platform haline geldi. İşin garibi bu paralar gerçekten küçümsenecek paralar değil ve bu pazara dahil olan milyonlarca insan var.

Gelin  dudaklarımızı uçuklatacak fiyatları hep beraber görelim ;

11Kahraman Katilin Ateşli Ruhu (6.143.40 TL)
      (DOTA 2)

Listenin 10. Eşyası’’ DOTA 2 ‘’ oyunundan geliyor . Bu eşyamız ile listeye giriş yapıyoruz.

Bu Eşyada Bulunan Özellikler :

  • Dragon Slave yeteneği ve ses efektleri
  • Oyun içi portre
  • Kahraman simgesi
  • Dragon Slave ve Fiery Soul için yetenek simgeleri
  • Mini harita kahraman simgesi

10 Bozuk Ölü Kralların Bıçağı (6.169,74 TL)
    (DOTA 2)

Listenin 9. Sırası tekrardan ‘’ DOTA 2 ‘’ oyunundan gelmekte. Oyun tüm Dünya da hakettiği  beğeniyi toplamış durumda.

 

9 Stat Trak M9 Bayonet | Mazi (6.169,77 TL)
    (Cs :GO)

8. Sırada bizi CS:GO karşılıyor. Oynayan oynamayan herkes CS:GO eşyalarının ne kadar güzel , pahalı ve çeşitli olduğunu bilmekte. StatTrak M9 Bayonet | Mazi de bu fiyatıyla alıcılarını bekliyor

 

8 AWP | Bilgin Ejderha (6.170,62 TL)
    (CS :GO)

CS:GO denilince akla ilk gelen silahlardan olan AWP ‘ nin en pahalı skini Bilgin Ejderha       (Dragon Lore). Gerçekten bir grafik harikası olduğunu düşündüğüm bir parça. Bu parayı hakeder mi etmez mi size kalmış fakat nadirliği tartışılmaz derecede az.

7 KeyifliMezarlık Altıpatlar (6.170,65 TL)
    (Team Fortress 2)

Gene Valve ‘ nin oyunlarından bir tanesi ile karşı karşıyayız. Uzun yıllardır sevilen ve oynanan ‘’ Team Fortress 2 ‘’ ın en yüksek skininin ‘’KeyifliMezarlık Altıpatlar’’ olduğunu görüyoruz . Bu parça gerçekten çok nadir bir parça ve bir koleksiyona ait olduğu için bu fiyattan satış görüyor.

6 Stat Trak AK-47 | Ateş Yılanı (6.343,40 TL)                         (CS:GO)

Listenin yarısına geldiğimizde bizi tekrar ‘’Counter Strike : Global Offensive ‘’ karşılıyor. AK-47 nin aşığı olan CS:GO’cular tarafından çok beğenilen bir parça olan ‘’ Ateş Yılanı ‘’ 6.343.40 TL den alıcısın bekliyor.

5 Hatıra M249 Kertenkele Ağı (6.515,28 TL)
   (CS:GO)

4. Sırada bizi tekrar CS:GO karışılıyor fakat bu skin’in değeri diğerlerinden biraz daha farklı. Farklılığı şöyle ki 2013 CS:GO Şampiyonasında finalde oyun sonu düşen eşyalardan bir parçada bu gördüğünüz silah skini oluyor. Bu sebeple steam üzerinde 1 adet olduğu için 6.515.28 TL den alıcısın bekliyor.

4 Stat Trak Sustalı Bıçak | Parlak Su (6.604.93 TL)
  (CS:GO)

3. Sırada tekrardan tekrardan ve tekrardan CS:GO yu görüyoruz. Yazının en başında da dediğimiz gibi gerçekten çok büyük bir Pazar piyasası ve güzel skinlere sahip bir oyun. 3. Sırada tasarım harikası olan Sustalı Bıçak | Parlak Su ‘ yu görüyoruz.

 

3 KeyifliAkuamarin (6.713.50 TL)
   (Team Fortress 2)

Aslında Team Fortress 2 , DOTA 2 ve CS:GO arasında dönen yarışın farkında mısınız ? Daha da ilginci hepsinin Valve’ nin bir ürünü olması. Karışınızda ‘’ Team Fortress 2  ‘’ kaliteli tasarımının bir sonucu ve bir koleksiyon parçası olan ‘’KeyifliAkuamarin ‘’

2 M4A4 | Uluma (7.730.50 TL)
   (CS:GO)

EVET , karşınızda Steam Şampiyonu tasarımı iliklerine kadar kalite kokan , M4A4 | Uluma . Bu silahın fanları gerçekten fazlasıyla yüksek sayıda ayrıca üzerindeki ‘’Don’t worry , I’m Pro’’ çıkarması da silahın değerine değer katıyor . Bu silahta ‘’ 7.7.30.50 TL ‘’ den alıcısını bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here