Riot Games den YENİ OYUN HABERİ!

Riot Games yakın zamanda resmi sitelerinden bir yazı yayınlandı. Öncelikle yazıda yazanları inceleyelim.

Riot games yeni oyun

’11 Yıl önce Riot Games i kurduğumuzda nasıl bir oyun yaparız falan diye düşünüyorduk. Ama birkaç kişilik bir ekipten dünya çapında 20 ofis ve 2500 insanlık bir şirkete dönüştüğümüzde vaktimizin çoğu oyun yapmakla, oyun tasarlamakla değil artık bir şirket yönetmeye dönüşmeye başladı. Artık yerlerimize geçecek bir CFO,CTO ve Başkan seçtik. Bu arkadaşlar yönetme işini yapacaklar artık. Biz artık nasıl oyun yaparız gibi sorularla köklerimize dönmek istiyoruz nihayet. Riot Games in sonundaki ‘s’ harfinin çoğul ekinin hakkını vermek istiyoruz.’ Yazıya bir özet geçmemiz gerekirse anlatmak istediklerinin özeti bu.

Riot Games Yeni Oyun mu çıkaracak?

Şimdi arkadaşlar Riot Games yeni oyun söylentilerini daha öncede duyduk. Peki bugüne kadar neden çıkarmadı. Aramızda League of Legends oyuncuları da mutlaka vardır. Uzun zamandır Riot Games yeni oyuncu arayışında yani sürekli internet de görmüşsünüzdür zaten. League of Legends reklamlarını. Lol oyuncusu sanki biraz sıkıldı ve doygunluğa ulaştı. Bunun için yeni bir oyun yeni bir kan arayışına girmiş olabilirler.

Aynı şekilde ellerinde League of Legends gibi bir oyunda var. E tabi yeni oyun çıkarmak League of Legends oynayan kitlenin mutlaka ve mutlaka ilgisini çekecektir. Buda ellerindeki oyunun düşüşe geçmesine sebep olabilir. Belkide bu sebepten bugüne kadar herhangi gibi bir ‘ Yeni oyun’ atağı yapılmadı bugüne kadar. Bu altın yumurtlayan tavuğu kesmek gibi bir şey olurdu.

E bunun yanında League of Legends kitlesi artık sıkılmaya başladı. Bu oyuncu verilerinden anlayabiliriz. Son 6 aylık süreçte oyuncuda bir düşme söz konusu. Yakın zamanda Riot Games yeni oyunu konusunda bir atağa geçiceği konusunda resmi açıklama gelmiş sayabiliriz. Umarım gelecek günlerde yeni güzel haberlerle hepimizi meraklı bir bekleyişe sürükler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here