Merhaba fpsgametr takipçileri bugün sizlerle PUBG Gamescom kutularının ne zaman tekrar geleceği ile ilgili bir haber paylaşacağız.

Bildiğiniz üzere Gamescom kutuları turnuva olmadan önce oyuna eklenen ve belirli süre oyunda alışverişi bulunan bir kutu türü. Buradan anlayacağınız üzere çok çok yakın bir zamanda bizi büyük bir turnuva bekliyor.

KUTULAR GERİ DÖNÜYOR

PUBG ‘ nin ilk turnuvası olan Gamescom 22 Ağustos tarihinde kapılarını aralamıştı. 4 gün süren bu turnuva 26 Ağustos tarihinde sona ermişti.
Bu turnuva başlamadan önce de Gamescom kutuları aktif hale gelmişti ve 22 Ağustos tarihine kadar BP puanlarıyla oyun içi bir şekilde alınabilmişti. Fakat 22 Ağustos tarihinden sonra kaldırılan bu kutu bize turnuvalarda gelecek bir kutu olduğunun habercisini vermişti.

Şimdi ise PUBG ‘ nin Gamescom Turnuvasından daha büyük bir resmi turnuvaya hazırlandığı söylentileri yoğunlaşmaya başladı. Kasım Ayında yapılacağı iddaa edilen bu turnuvanın , kutuları Ekim Ayının sonlarında çıkacağı tahmin ediliyor.

Gamescom kutularının şuan ki fiyatı 9.00 TL civarında dolaşırken yeni kutu haberinin netleşmesiyle beraber büyük bir düşüş yaşayacağı da kesin gözüküyor. Turnuva kutuları için BP biriktiren arkadaşlar adına güzel bir haber niteliği taşıdığını düşünüyoruz.

Umarız bu yeni kutularla beraber yeni kıyafetler , ekipmanlar bizleri bekliyor olur.

PUBG Testimizi Daha Önce Yapmadıysanız Tıklayınız

PUBG Anlık Ping Ölçmek İçin Tıklayınız

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here