İyi günler fpsgametr takipçileri, bugün sizlerle PUBG ‘ nin yeni sürprizinden bahsedeceğiz. Biliyorsunuz ki BLUEHOLE Şirketi PlayerUnknown’s Battlegrounds u kısa süre aralıklarla oyun içine güncelleme ve küçük süprizler ekliyor. En son duyduğumuz Pubg Yılbaşı için getirmeyi düşündükleri karlı hava modundan sonra yeni hareket mekanikleri üzerinde çalışma yaptıklarını açıklamışlardı. Fakat ortada tam olarak ne üzerinde çalıştıkları hakkında bir fikrimiz yoktu. İşte yeni hareket mekaniklerinin oyun içinde görünüşleri.

TIRMANMA HAREKETLERİ

Yüksek Objelerin Üstünden Geçmek

Kesinlikle mekanikler de iyileştirme yapılması gerektiğini düşünen biri olarak yeni hareketler çok hoşuma gitti. Bu mekaniklerin oyun içi ne zaman entegre edileceği hakkında şuan bir bilgi yok. Fakat önümüzde 1-2 güncelleme sonrası için beklentimizin olduğunu söylemek istiyorum.

Yüksek Objelerin Üstüne Çıkmak

 

Objelerin Üstüne Çıkmak

Evet arkadaşlar şimdi göreceğiniz oyun içi en işlevsel hareket olabilir. Hepimizin oyun içinde çokta yüksek olmayan duvarları geçemediğimiz hatta sırf bu yüzden öldüğümüz oluyor bu hareket sanırım çok hayat kurtaracak.

Alçak Objelerin Üstünden Atlamak

Ve son hareketimiz. Bu sanırım çoğu oyuncu için favori hareketlerden birisi olabilir. Bazı söylentilere göre hareketler YENİ GAMESCOM KUTULARI ile bizlerle olacak. Şimdi geçelim karizmatik atlayışımıza.

Aynı zamanda oyuncuları camdan çıkma işlerini de hızlandırabilir bu hareket. Diğer Pubg yazılarımızı göz gezdirmek için ;

PUBG ‘ YE 3 YENİ TAŞIT GELİYOR

PUBG Single Player?!

PUBG YILBAŞI SÜRPRİZLERİNE ŞİMDİDEN HAZIRLANIYOR

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here